Hakkımızda

Vizyonumuz

Bir ülkenin kalkınmasında öncelikli olan şeyin üretim olduğu bilincini taşıyarak patentli teknolojiler ve ürünler üretebilen güçlü mühendislik, üretim ve yönetim kadrolarına sahip, ürettiği katma değerli çözümlerin globalde karşılık bulduğunu ortaya koyabilen ve bunları yaparken de tamamen yerli insan kaynağıyla yapılabilirliğini gösteren bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Yenilenebilir enerji kaynakların yatırım maliyetlerini düşüren ve verimliliği arttıran tamamen yerli ve patentli teknolojiler üreterek doğaya ve çevreye saygılı tesislerin kurulmasını sağlamak. Canlıların yaşam kaynaklarından biri olan havanın kalitesini artırarak gelecek nesillere temiz sağlıklı ve yaşanabilir bir ortam bırakmak. Geliştirdiği patentli çözümleri Dünya pazarına sunarak ülke ekonomisine katma değer sağlamak.

Faaliyet alanlarımız

Katı Atıktan Enerji Üretimi, Maden Ayrıştırma ve Zenginleştirme Tesisi, Aktif Oksijen(Ozon) Jeneratör Üretimi, Yakıt Tasarrufu Cihaz Üretimi, Emisyon Sıfırlama Sistemleri, Sera Gazı Sıfırlama Çözümleri, Termit Kaynak Üretimi, Uzaktan Kumandalı Patlayıcı Sistemleri, Katmanlı Vortex Tüp Üretimi, Vortex’li Buzdolapları Üretimi, Soğuk Hava Depo Sistemleri, Talaşlı İmalat takım Soğutma Sistemleri, Elektrik/Haberleşme ve Otomasyon Pano Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Ortam Soğutma ve Isıtma, Devirdaim Pompa üretimi, Engelli Yüzey Üretimi, Hissedilebilir Yüzey Üretimi, Patentli Teknolojiler ve Çözümler Üretimi.